Flatsome 3.13 - en to sl_SI translation catalogue (206 entries)

en: %1$s Comment | %1$s Comments
sl_SI[0]: %1$s komentar
sl_SI[1]: %1$s komentarja
sl_SI[2]: %1$s komentarji
sl_SI[3]: %1$s komentarjev

en: %s <span class="says">says:</span>
sl_SI: %s <span class="says">pravi:</span>

en: %s Comment | %s Comments
sl_SI[0]: %s komentar
sl_SI[1]: %s komentarja
sl_SI[2]: %s komentarji
sl_SI[3]: %s komentarjev

en: * If a featured image is not set or the "Show Thumbnail" option is disabled, the date stamp will always be displayed.
sl_SI: Če prikazna slika ni nastavljena sli je prikaz sličic (Show Thumbnail) možnost izklopljena, ikona z datumom bo vedno prikazana.
    * If a featured image is not set or the "Show Thumbnail" option is disabled, the date stamp will always be displayed.

en: 1 level
sl_SI: 1 nivo

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
sl_SI: %1$s ob %2$s

en: 2 levels
sl_SI: 2 nivoja

en: <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">Post a comment</a> or leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
sl_SI: <a class="comment-link" href="#respond" title="komentiraj">Komentiraj</a> ali pusti povratno povezavo: <a class="trackback-link" href="%s" title="Povratna povezava vaše objave" rel="trackback">URL povratne povezave.

en: <a href="%s">Please enter your Envato token</a> to activate Flatsome and get one-click updates.
sl_SI: <a href="%s">Prosimo vnesite vaš Envato žeton</a> za aktivacijo Flatsome teme in dostopa do posodobitev z enim klikom.

en: <span class="icon-angle-left"></span> Older posts
sl_SI: <span class="icon-angle-left"></span> Starejše objave

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
sl_SI: <span class="meta-nav">&larr;</span> Prejšnji

en: <strong>%</strong> Comments
sl_SI: Št. komentarjev <strong>%</strong>

en: <strong>1</strong> Comment
sl_SI: <strong>1</strong>komentar

en: A widget that displays a Block
sl_SI: Gradnik, ki prikaže UX Block

en: A widget that displays recent posts
sl_SI: Gradnik, ki prikaže zadnje objave

en: Accordion
sl_SI: Harmonika - Accordion

en: Add any HTML, SVG or shortcode here.
sl_SI: Dodajte HTML, SVG ali shortcode tukaj.

en: Add upsell products to product page
sl_SI: Dodaj boljši izdelek na stran tega izdelka (upsell)

en: All
sl_SI: Vse

en: An API token is required.
sl_SI: API ključ je potreben.

en: An unknown API error occurred.
sl_SI: Neznana API napaka.

en: An unusual theme directory name was detected: <em>%s</em>. The Flatsome parent theme should be installed in a directory named <em>flatsome</em> to ensure updates are handled correctly.
sl_SI: Nenavadna mapa za namestitev datoteke je bila zaznana: <em>%s</em>. Flatsome tema bi morala biti nameščena v mapi poimenovani : <em>flatsome</em>, da lahko zagotovimo pravilo delovanje posodobitev.

en: Are you sure you want to unregister Flatsome?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite odjaviti Flatsome registracijo?

en: Asides
sl_SI: Dodatki

en: Author Archives: %s
sl_SI: Arhiv avtorja:  %s

en: Both comments and trackbacks are currently closed.
sl_SI: Komentarji in povratne povezave so zaprte.

en: Bottom Content
sl_SI: Spodnja vsebina

en: Boxed Shipping labels
sl_SI: Prikaz načinov pošiljanja v kvadratih

en: Call us
sl_SI: Pokliči nas

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Category Archives: %s
sl_SI: Arhiv kategorij:  %s

en: Checkout details
sl_SI: Podrobnosti naročila

en: Choose a custom product block layout for this category.
sl_SI: Za prikaz postavitve po meri za to kategorijo izberite UX Block za prikaz.

en: Choose a custom product block layout for this product.
sl_SI: Za prikaz postavitve po meri za ta izdelek izberite UX Block za prikaz.

en: Click behavior for menu items with a submenu
sl_SI: Obnašanje klikov za elemente menija s podmenijem

en: Comment navigation
sl_SI: Navigacija med komentarji

en: Comments are closed, but you can leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
sl_SI: Komentarji so zaprti, lahko pa pustite povratno povezavo: <a class="trackback-link" href="%s" title="URL povratne povezave" rel="trackback">URL povratne povezave</a>.

en: Comments are closed.
sl_SI: Komentarji so zaprti.

en: Complete the look
sl_SI: Dopolni izgled

en: Connect
sl_SI: Poveži

en: Connect Instagram Business accounts
sl_SI: Poveži Instagram poslovni račun

en: Contact
sl_SI: Kontakt

en: Container width
sl_SI: Velikost zaboja

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sl_SI: Nadaljuj z branjem <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Custom Tab Content
sl_SI: Vsebina zavihka po meri

en: Custom content
sl_SI: Vsebina po meri

en: Custom product layout
sl_SI: Prikaz izdelka (layout) po meri

en: Daily Archives: %s
sl_SI: Dnevni arhiv: %s

en: Default
sl_SI: Privzeto

en: Default (custom size)
sl_SI: Privzeto (velikost po meri)

en: Design
sl_SI: Oblika

en: Edit
sl_SI: Uredi

en: Edit with UX Builder
sl_SI: Uredi z UX Builder-jem

en: Email to a Friend
sl_SI: Pošlji eMail prijatelju

en: Enable a custom bubble on this product.
sl_SI: Besedilo za oblaček po meri na izdelku.

en: Enter a Youtube or Vimeo Url of the product video here. We recommend uploading your video to Youtube.
sl_SI: Za video izdelka vnesite Youtube ali Vimeo URL. Zelo priporočamo da video naložite na YouTube.

en: Enter a value for this field. Shortcodes are allowed. This will be displayed at bottom of the category.
sl_SI: Vpišite vrednost tega polja. "Shortcode" so dovoljene. To se bo prikazalo na dnu kategorije.

en: Enter a value for this field. Shortcodes are allowed. This will be displayed at top of the category.
sl_SI: Vpišite vrednost tega polja. "Shortcode" so dovoljene. To se bo prikazalo na vrhu kategorije.

en: Enter content for custom product tab here. Shortcodes are allowed
sl_SI: Vpišite vsebino, za zavihek po meri. Dovoljene uporaba "shorcodes"

en: Enter content that will show after the header and before the product. Shortcodes are allowed
sl_SI: Vpišite vsebino, ki bo prikazana po glavi in pred izdelkom . Dovoljene uporaba "shorcodes"

en: Enter content that will show after the product info. Shortcodes are allowed
sl_SI: Vpišite vsebino, ki bo prikazana po informacijah o produktu. Dovoljene uporaba "shorcodes"

en: Extra
sl_SI: Dodatno

en: Flatsome Recent Posts
sl_SI: Flatsome Zadnje objave

en: Flatsome menu item options
sl_SI: Flatsome nastaviteve predmeta v meniju

en: Follow on 500px
sl_SI: Sladi na 500px

en: Follow on Facebook
sl_SI: Sledi na Facebook

en: Follow on Instagram
sl_SI: Sledi nam na Instagramu

en: Follow on LinkedIn
sl_SI: Sledi na LinkedIn

en: Follow on Pinterest
sl_SI: Sledi na Pinterest

en: Follow on SnapChat
sl_SI: Sladi na SnapChat-u

en: Follow on TikTok
sl_SI: Sledi na TikTok

en: Follow on Twitter
sl_SI: Sledi na Twitter

en: Follow on VKontakte
sl_SI: Sledi na VKontakte

en: Follow on YouTube
sl_SI: Sledi na YouTube

en: Footer 1
sl_SI: Noga 1

en: Footer 2
sl_SI: Noga 2

en: Footer Menu
sl_SI: Meni v nogi

en: Full width
sl_SI: Polna širina

en: Height
sl_SI: Višina

en: Height (optional)
sl_SI: Višina (opcijsko)

en: Hot
sl_SI: Vroče

en: I have read and agree
sl_SI: Prebral sem in se strinjam

en: Icon type
sl_SI: Tip ikone

en: Icons default (empty) to 20x20.
sl_SI: Privzeto ikona (prazno) na 20x20.

en: Images
sl_SI: Slike

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?
sl_SI: Izgleda kot, da na tej lokaciji ni nič. Morda želite poskusiti katero povezavo od spodaj ali iskati naprej?

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
sl_SI: Izgleda, da ne moremo najti tega kar iščete. Mogoče bo iskalnik v pomoč.

en: Leave a comment
sl_SI: Pusti komentar

en: Links
sl_SI: Povezave

en: Location
sl_SI: Lokacija

en: Login with <strong>Facebook</strong>
sl_SI: Prijava z <strong>Facebook</strong>

en: Login with <strong>Google</strong>
sl_SI: Prijava z <strong>Google</strong>

en: Main Menu
sl_SI: Glavni meni

en: Main Menu - Mobile
sl_SI: Glavni meni - mobilno

en: Markup
sl_SI: Oznaka (markup)

en: Media library
sl_SI: Medijska knjižnica

en: Menu
sl_SI: Glavni meni

en: Menu dropdown
sl_SI: Spustni meni

en: Menu icon
sl_SI: Ikona menija

en: Menu item behavior
sl_SI: Odziv elementa v meniju

en: Missing or invalid token. Double-check your token or try to <a href="%s" target="_blank">create a new one</a>.
sl_SI: Pogrešan ali napačen žeton. Še enkrat preverite vaš žeton, ali poskusite <a href="%s" target="_blank">ustvariti novega</a>.

en: Monthly Archives: %s
sl_SI: Mesečni arhiv: %s

en: Multi-Purpose Responsive WooCommerce Theme
sl_SI: Večnamenska odzivna WooCommerce tema

en: My Account Menu
sl_SI: Meni Moj račun

en: New
sl_SI: Nov

en: Newer Comments
sl_SI: Novejši komentarji

en: Newer posts <span class="icon-angle-right"></span>
sl_SI: Novejše objave<span class="icon-angle-right"></span>

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sl_SI: Naslednji <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: No associated Instagram Business account was found for your Facebook user.
sl_SI: Z vašim Facebook uporabnikom ni povezan noben Instagram BUSINES račun.

en: No matches found
sl_SI: Nič najdenega

en: Nothing Found
sl_SI: Ničesar nismo našli

en: Number of posts to show:
sl_SI: Število prikazanih prispevkov:

en: Okay
sl_SI: Okej

en: Older Comments
sl_SI: Starejši komentarji

en: On click
sl_SI: Na klik

en: On hover
sl_SI: Na prehod (hover)

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
sl_SI: Oops! Strani ni mogoče najti.

en: Open link
sl_SI: Odpri povezavo

en: Order Complete
sl_SI: Naročilo zaključeno

en: Page - Container - Center Title
sl_SI: Stran - Container - Center Title

en: Page - Full Width
sl_SI: Stran - Full Width

en: Page - Full Width - Header on Scroll
sl_SI: Stran - Full Width - Header on Scroll

en: Page - Full Width - Parallax Title
sl_SI: Stran - Full Width - Parallax Title

en: Page - Full Width - Transparent Header
sl_SI: Stran - Full Width - Transparent Header

en: Page - Full Width - Transparent Header - Light Text
sl_SI: Stran - Full Width - Transparent Header - Light text

en: Page - Left Sidebar
sl_SI: Stran - Levi sidebar

en: Page - No Header / No Footer
sl_SI: Stran - Brez glave / Brez nove

en: Page - Right Sidebar
sl_SI: Stran - Desni sidebar

en: Page - Single Page Nav
sl_SI: Stran - Single Page Nav

en: Page - Single Page Nav - Transparent Header
sl_SI: Stran - Single Page Nav - Transparent Header

en: Page - Single Page Nav - Transparent Header - Light Text
sl_SI: Stran - Single Page Nav - Transparent Header - Light Text

en: Page - Vertical Sub-Nav
sl_SI: Stran - Vertical Sub-Nav

en: Pages found
sl_SI: Št. najdenih strani

en: Pin on Pinterest
sl_SI: Pripni na Pinterest

en: Point the SnapChat camera at this to add us to SnapChat.
sl_SI: Usmeri SnapChat kamero v to, da nas dodat v svoj SnapChat.

en: Popular
sl_SI: Popularno

en: Portfolio
sl_SI: Reference

en: Posted in %1$s
sl_SI: Objavljeno v %1$s

en: Posts found
sl_SI: Št. najdenih prispevkov

en: Product Sidebar
sl_SI: Stranska vrstica IZDELKA

en: Product Video
sl_SI: Video izdelka

en: Product layout
sl_SI: Oblika strani izdelka

en: Published <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time></span> at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> in <a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%8$s</a>
sl_SI: Objavljeno <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time></span> pri <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> v <a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%8$s</a>

en: Quick View
sl_SI: Hitri pogled

en: Quotes
sl_SI: Citati

en: Read change log here
sl_SI: Poglej Channel log

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
sl_SI: Ste pripravljeni, da objavite svojo prvo objavo?  <a href="%1$s">Začnite tukaj</a>.

en: Recent Posts
sl_SI: Zadnje objave

en: Reveal
sl_SI: Prikaži

en: Sale
sl_SI: Akcija

en: Search Results for: %s
sl_SI: Iskalni rezultati za: %s

en: Select dropdown design.
sl_SI: Izberi obliko spustnega menija.

en: Select where you want to display product video.
sl_SI: Kje želite prikazovati video vašega produkta.

en: Send us an email
sl_SI: Pošlji nam eMail

en: Share on Facebook
sl_SI: Deli na Facebook-u

en: Share on LinkedIn
sl_SI: Deli na LinkedIn

en: Share on Tumblr
sl_SI: Deli na Thumblr-ju

en: Share on Twitter
sl_SI: Deli na Twitter-ji

en: Share on VKontakte
sl_SI: Deli na VKontakte

en: Share on WhatsApp
sl_SI: Deli na WhatsApp

en: Shop Sidebar
sl_SI: Stranska vrstica TRGOVINE

en: Shopping Cart
sl_SI: Košarica

en: Show date stamp on thumbnail
sl_SI: Pokaži datum na sličici

en: Show share icons
sl_SI: Pokaži ikone za deljenje

en: Show shipping estimate destination
sl_SI: Prikaži ocenjeno destinacijo dostavljanja

en: Show thumbnail
sl_SI: Pokaži sličico

en: Sidebar
sl_SI: Stranska vrstica

en: Skip to content
sl_SI: Skoči na vsebino

en: Slide
sl_SI: Podrsaj

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
sl_SI: Oprostite, nič se ne ujema z vašimi iskalnimi pogoji. Prosimo poiskusite ponovno z drugačnimi ključnimi besedami.

en: Submenu effect
sl_SI: Efekt podmenija

en: Submenu levels
sl_SI: Nivoji podmenijev

en: Submit
sl_SI: Posreduj

en: Subscribe to RSS
sl_SI: Prijavi se na RSS

en: Tag Archives: %s
sl_SI: Arhiv značk:  %s

en: Tagged %1$s
sl_SI: Označeno s %1$s

en: The provided value seems to be a purchase code. An Envato token is required to register. <a href="%s" target="_blank">Generate a token here</a>.
sl_SI: Vpisano izgleda kot koda nakupa. Envato žeton (token) je potreben za registracijo. <a href="%s" target="_blank">Generirajte svoj žeton tukaj</a>.

en: The token is missing the following permissions: %s
sl_SI: Ključu manjkajo naslednja dovoljenja: %s

en: The token is valid, but the Envato user associated with it doesn't seem to have purchased Flatsome. Double-check that you were logged in with the same user that bought Flatsome when you created the token.
sl_SI: Žeton je veljaven, ampak izgleda, da Envato uporabnik povezan z njim, ni kupil teme Flatsome. Prosimo še enkrat preverite, da ste nakup Flatsome teme opravili z istim uporabnikom, kot ste izdelali ta žeton.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s.
sl_SI: Ta prispevek je bil objavljen v %1$s in označen s %2$s.

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
sl_SI: Ta prispevek je bil objavljen v %1$s. Označi <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">povezavo</a>.

en: This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.
sl_SI: Ta stran uporablja piškotke, da lahko ponudbi boljšo uporabniško izkušnjo. Z brskanjem po strani, se strinjate z njihovo uporabo.

en: Title:
sl_SI: Naslov:

en: Toggle submenu
sl_SI: Preklop podmenija

en: Top Bar Menu
sl_SI: Top bar meni

en: Top Content
sl_SI: Najboljša vsebina

en: Trackbacks are closed, but you can <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">post a comment</a>.
sl_SI: Povratne povezave so zaprte, ampak lahko pustite <a class="comment-link" href="#respond" title="Pustite komentar">pustite komentar</a>.

en: Version %s
sl_SI: Verzija %s

en: Video
sl_SI: Videoposnetek

en: Videos
sl_SI: Videoposnetki

en: View more
sl_SI: Več

en: Width
sl_SI: Širina

en: Wishlist
sl_SI: Seznam želja

en: WooCommerce - Cart
sl_SI: WooCommerce - Košarica

en: WooCommerce - Checkout
sl_SI: Woocmmmerce - Blagajna

en: WooCommerce - My Account
sl_SI: Woocommerce - Moj Račun

en: Yearly Archives: %s
sl_SI: Letni arhiv: %s

en: You must confirm the Envato License Terms.
sl_SI: Sprejeti morate Envato licenčne pogoje.

en: Your comment is awaiting moderation.
sl_SI: Vaš komentar čaka na odobritev.

en: Your token <strong>is valid</strong>. Thank you! Enjoy Flatsome and one-click updates.
sl_SI: Vaš ključ je veljaven. HVALA! Uživajte posodobitve Flatsome-a z enim klikom.

[ctx: breadcrumb]
en: Home
sl_SI: Domov

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
sl_SI[0]: %1$s misel na &ldquo;%2$s&rdquo;
sl_SI[1]: %1$s misli na &ldquo;%2$s&rdquo;
sl_SI[2]: %1$s misli na &ldquo;%2$s&rdquo;
sl_SI[3]: %1$s misli na &ldquo;%2$s&rdquo;

[ctx: cookie notice]
en: Accept
sl_SI: Sprejmem

[ctx: cookie notice]
en: More info
sl_SI: Več o piškotkih

[ctx: post author]
en: by %s
sl_SI: avtor: %s

[ctx: post date]
en: Posted on %s
sl_SI: Objavljeno %s
